dizi oyuncu resimleri(saraydaki mücevher)Saraydaki Mücevher Dizi

SARAYDAKİ MÜCEVHER


Dizimizin Konusu Kısaca Şöyle;


jang geum: mütevazi ,asil görünümlü, zeki ,çalışkan ve çok güzel bir genç kız ayrıca beceriklide...

Son bölümünde Jang Geum saraya geri alınmıştı ve lady adaylarının saray ladysi olabilmeleri için ,sarayda büyük bir yarışması düzenlenmiştir, bu yarışma yıllardır devam eden bir saray geneleğiydi.. Jan Geum ve saraydaki diğer lady adaylarının ömür boyu saray ledy'si olabilmeleri için bu yarışmayı kazanmaları şartdır.aksi takdirde saraydan atılmaları kararı alınmıştır kazanamayan kızların...

Yemek yarışmasında yapılacak olan yemek belirlenmiştir ve malzemeler lady adaylarına verilir. Ve ertesi gün başlayacak olan yarışma için malzemeler saray mutfağında saklanır .O gece Jang Geum'un malzemelerinin içinde bulunan buğday unu başka bir saray ladysi tarafından gizlice çalınır ..

Jang Geum bunu öğrendiğinde yarışmayı kazanamayacağı için çok üzülür.o anda aklına bir fikir gelir çalınan buğday unu yerine yarınki yarışmada yemeğin içine çörek unu koymayı düşünür.bu arada saraydan gönderilen bir mektubu iletmek için yüzbaşı'ya verir yüzbaşı kendisine yaralıyken yardım eden kızın Jang Geum olduğunu hala bilmemektedir.

nihayet yarışma günü gelir ve yemekler yapılır jang geum hazırladığı yemeğin içine çörk unu ve lahana kullanmak zorunda kalır. Buda yemeğe ayrı bir tat katar.Jang Geum çalınan malzemelerine sahip çıkmadığını düşünüldüğü için yarışmayı kazanmaya hak tanınmaz .yarışmayı diğer lady adayı Mun Yang kazanır .

__________________

Diziden Resimler________Büyüleyici
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !